Polija - Klasiskā Ziemeļpolija! Ceļojums ar autobusu

«POLIJA - KLASISKĀ ZIEMEĻPOLIJA!»

CEĻOJUMA LAIKĀ JUMS BŪS IESPĒJA IEPAZĪT APBUROŠAS VIETAS UN PILSĒTAS: WOLFSSCHANZE (VILKU MIDZENIS) – SV. LIPKA KLOSTERIS - GDAŅSKA – SOPOTA – GDIŅA - MALBORKAS PILS

1.DIENA

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai.  Pusdienu pauze Polijā. Brauciens pa ainaviskiem senās Austrumprūsijas ceļiem. Wolfsschanze (Vilku midzenis) Hitlera bunkuri Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800 dienas. Sv. Lipka klosteris – skaistākā baroka celtne Polijā, te atrodas brīnišķīgas ērģeles ar kustīgām Dievmātes un eņģeļa Gabriela figūriņām. Kā leģenda vēsta, šajā vietā ap 1300. gadu uz liepas, kas auga  vietā, kur patreiz atrodas baznīca, parādījies Dievmātes tēls ar bērnu rokās. Klostera baznīcā noklausīsimies ērģeļmūzikas koncertu. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, piedāvājam doties ekskursijā - «Trīspilsēta - Gdaņska, Sopota, Gdiņa» (30EUR). Gdiņa – viena no lielākajām Baltijas jūras ostas pilsētām, kas sākotnēji bijis neliels zvejnieku ciematiņš. Tā ir izteikta poļu pilsēta. Šeit atrodamas daudzas zinātnes un kultūras iestādes, kā arī labākās jūras skolas un muzeji: Okeanogrāfijas muzes ar akvāriju, Pilsētas muzejs, divi kuģu muzeji — karakuģis «Błyskawica» (Zibens) un mācību jahta «Dar Pomorza». Lai apskatītu Gdiņu no putna lidojuma, ir iespēja pacelties Akmens kalnā, no kura paverās skats uz līci, ostu un pilsētas centru.

Pārbrauciens uz Sopotu - jauko poļu kūrortpilsētu. Šeit būs laiks neilgai pastaigai pa Monte Kazino varoņu ielu un 516m garo molu.

Tālāk mūsu ceļš ved uz Gdaņsku – seno Hanzas pilsētu. Vecpilsētas apskates ekskursija, vietējā gida pavadībā: majestātiskā Sv. Marijas baznīca, Eiropā vienīgais ar spēku darbināmais 14gs. krāna tornis, Dlugi Targ Laukumā redzēsim pilsētas simbolu – Neptūna strūklaku (1633. gads). Uz šīs strūklakas apmales ir redzami Gdaņskas ģerboņi un Polijas ērgļi. Tālāk dosimies uz Marijas ielu, kur redzēsim zeltā rotāto Artusa namu. Motlavas upes krastmala ar suvenīru veikaliņiem un neskaitāmiem krodziņiem. Brīvais laiks Gdaņskā, kura laikā būs iespēja apmeklēt pilsētas muzejus, uzkāpt skatu tornī vai izbraukt ar kuģīti. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, piedāvājam doties ekskursijā - «Malborkas pils» (15EUR). Malborka – Teitoņu ordeņa valsts galvaspilsēta. Pils apmeklējums,gida vadībā. Viena no lielākajam, gotikas pilīm Eiropā – teitoņu valdnieku cietoksnis (XIII-XVgs.) un Teitoņu ordeņa centrs.  Iekļauta UNESCO Kultūras mantojumu sarakstā. Laiks pusdienām. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR
 • Izbraukuma ekskursija «Trīspilsēta - Gdaņska, Sopota, Gdiņa»: 30 EUR / 25 bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija Malborkas pils: 15 EUR / 10 bērniem līdz 12 gadiem
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 45 EUR
 • Papildvieta autobusā – 60 EUR
 • Ieejas biļetes: Wolfsschanze (Vilku midzenis): 15 PLN
 • Ieejas biļetes: Malborkas pils: 39,50 PLN / 29,50 PLN
 • Ieejas biļetes: Sv. Lipka klosteris: ziedojumi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gads
  36 brīvas vietas
Pieteikties

Polija - Klasiskā Ziemeļpolija! Ceļojums ar autobusu. Ceļojuma laikā Jums būs iespēja iepazīt apburošas vietas un pilsētas: Wolfsschanze (Vilku midzenis) – Sv. Lipka klosteris - Gdaņska – Sopota – Gdiņa - Malborkas pils