27.06 Dārza svētki Rundāles pilī! Dienas ekskursija

«Latvija – Rundāles pils Dārza svētki!»

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: TRUŠU PILSĒTIŅA– BAUSKAS ALUS DARĪTAVA– RUNDĀLES PILS

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (T/C Origo, Elizabetes un Satekles ielas krustojums).

Pārbrauciens uz Trušu pilsētiņu. Pilsētiņā vairāk nekā 30 mājiņās dzīvo līdz 500 dažādu šķirņu truši. Pilsētiņā apskatāmas zosis, pīles, tītari, dažādu šķirņu vistas.Pilsētiņas lepnums Hailander šķirnes govis Tīna un Šēra. Pilsētiņā dzīvo 5 kazas un divi āzīši Fredis un Janka.

Tālāk mūsu ceļš ved uz Bausku. Te viesosimies „Bauskas alus” darītavā, kur mums būs lieliska iespēja vietējā gida pavadībā vērot, kā top alus, kvass un iesala dzēriens. Degustācija. „Bauskas alus” darītavā šis ir īpašs gads. Kārlis Zālītis - vecākais aldaris Latvijā, 3. jūlijā svinēs savu 90to Dzimšanas dienu, 65 darba gadu jubileju un kopdzīves jubileju ar savu sievu. Kārlis Zālītis ir izstrādājis ne vienu vien alus receptūru. Pēdējais veikums ir ne tikai „Bauskas alus” ražotajām alus šķirnēm, bet arī tautā iemīļotajiem bezalkoholiskajiem iesala dzērieniem „Veselība un „Porteris”.

Pārbrauciens uz Rundāles pili. Katru gadu svētku tēma veltīta dažādiem augļu kokiem un krūmiem, ziedošiem pumpuriem, rozēm un vēsturiskiem partneriem. Svētku programma paredz koncertu, tirdziņu un citas nelielas izklaides visai ģimenei. Brīvais laiks svētku aktivitātēm, pusdienām.

Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Rundāles pils dārza svētki: 6 EUR pieaugušajiem; 3 EUR pensionāriem; 1 EUR skolēniem
 • Ieeja Rundāles pilī: no 4 EUR līdz 13 EUR
 • Ekskursija alus daritavā „Bauskas Alus” ar degustāciju: 6 EUR pieaugušajiem; 4 EUR studentiem; 3 EUR pensionāriem, skolēniem
 • Trušu pilsētiņas apmeklējums- 3 EUR pieaugušajiem; 2.50 EUR skolēniem

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks Rīgā ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Pērc
 • 27.06.2020
  40 brīvas vietas
  2500
Pirkt

Dārza svētki Rundāles pilī! Ekskursija. Jau vienpadsmit gadus Rundāles pils muzejā tiek svinēti Dārza svētki, piedāvājot viesiem ne tikai apskatīt dārzu, parku un pili, bet arī uzzināt un apgūt ko jaunu, baudīt muzikālus un teatrālus priekšnesumus, atpūsties ģimenes un draugu lokā, iegādāties rožu un citu dārzaugu stādus, vietējo amatnieku un mājražotāju darbus… Apmeklētās vietas: Trušu pilsētiņa – Bauskas motormuzejs – Rundāles pils