Malta. Aviotūre uz Maltu individuāliem ceļotājiem
Valsts:
Ceļojuma tips:

MALTA

Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Maltu individuāliem ceļotājiem. Cena bez pārlidojuma! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Valleta – Mdina – Rabata – Vitorioza – Kospikua – Sengleja - Gozo sala. Visas ekskursijas notiek krievu valodā!

1. diena 

Izlidošana no Rīgas.

2. diena 

Ierašanās Maltas galvaspilsētā Valletā. Transfērs no lidostas uz Budžiba pilsētu, iekārtošanās 4* viesnīcā „Oriana at the Topaz”. 
 Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ekskursija uz Gozo salu. Gozo sala – otra lielālākā Maltas arhipelāga sala, kas atšķiras ar krāsaino augu valsts bagātību, neierasto mieru, klusumu un lēno dzīves ritējumu. Tiek uzskatīts, ka tieši Gozo salā 7 savus dzīves gadus ir pavadījis leģendārais Odisejs, kuru tur apbūrusi un noturējusi Nimfa Kalipso. Līdz salai Jūs nogādās komfortabls prāmis (~20 min. ilgs brauciens). Jūs apmeklēsiet Dveiru, īstu dabas brīnumu vietu, kur redzēsiet slaveno klints arku „Azūra logs”, Fingus salu un iekšējo jūru. Viktorijas salas galvaspilsētā Jūs gaidīs pusdienas vienā no senā cietokšņa Citadele restorāniem. Jums tiks atvēlēts brīvais laiks suvenīru iegādei. Gozos salas mežģīņu un vilnas izstādājumi tiek īpaši izcelti. Tālāk Jūs apmeklēsiet Džgantijas megalītiskos tempļus, kas ir senāki pat par ēģiptiešu piramīdām. Ekskursija noslēgsies vienā no gleznainākajām vietām- Belvederas skatu laukumā- no kura paveras neaizmirstams skats uz Maltas un Komino salām. Pēc tam prāmis Jūs nogādās atpakaļ Maltā. Nakts Budžibā.

3. diena 

Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ekskursija pa Maltas galvaspilsētu- Valletu. Autobus Jūs nogādās līdz cietokšņa vārtiem. Jūsu pastaiga sāksies no Tritona strūklakas, pa senlaicīgām ieliņām nonāksiet Baraka dārzos, kur jūs redzēsiet iespaidīgu Lielās ostas panorāmu. Tālāk dosimies pa Republikas ielu līdz nesen restaurētajam Sv. Georga laukumam un nonāksim līdz Diženo maģistru ordeņa pilij, kurā notiek parlamenta sapulces un ir iekārtota Maltas prezidenta rezidence. Ekskursijas laikā apmeklēsiet ieroču muzeju un SV. Jāņa Kristītāja katedrāli. Katedrāli cēluši Maltas bruņinieki XVI gadsimtā. Tajā atrodas slavenā itāļu mākslinieka, gleznotāja Karavadžio gleznas. Brīvais laiks. Nakts Budžibā.

4. diena 

Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ekskursija uz Maltas skaistāko pili „Palacco Parizio” un četrsimtgadīgajiem vīna pagrabiem, kuri mūsdienās tiek izmantoti labāko Maltas vīnu pagatavošanai. Palacco Parizio tiek dēvēta arī par miniatūro Versaļu. Tās interjers ir bagātīgi izrotāts ar skaistām freskām, marmoru, spoguļiem, greznām apzeltītām mēbelēm un gleznām. Šī pils XVIII gadsimta vidū bija Bruņinieku ordeņa lielmestra Manuela Villena rezidence. Vienā no maltiešu vīna darītavām Jums tiks atklātas vietējā vīna pagatavošanas receptes un tiks piedāvāta atsevišķu šķirņu degustācija kopā ar tradicionālajām maltiešu uzkodām. Jūs varēsiet nodegustēt arī tradicionālos Maltas kaktusa, granātābolu, karoba liķierus un uzzināt par to dziednieciskajām spējām. Nakts Budžibā.

5.diena 

Brokastis. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ekskursija «Trīs bruņinieku pilsētas»: Vitoriozu, Sengleju un Kospikua, kuras ne reizi vien ir stājušās pretī ienaidniekiem. Vitoriozas pilsētā ir saglabājušās daudzas vēsturiskās ēkas un baznīcas, kuras atgādina par Maltas bruņiniekiem. Jums pavērsies iespaidīga Lielās ostas panorāma-  galvenie Maltas jūras vārti. Tālāk Jūs dosieties uz ļoti gleznainu vietu- Zilo grotu, tā ir slavena ar savu kristāldzidro ūdeni. No koraļļu sienām atstarotā gaisma uz ūdens rada dažādas krāsas. Pēc vēlēšanās, un, ja ir atbilstoši laikapstākļi, piedāvājam doties neilgā izbraucienā ar laivu, kura laikā ir iespējams iepazīt zemūdens pasauli (izbrauciena cena nav iekļauta ekskursijas cenā). Brīvais laiks. Nakts Budžibā.

6. diena 

Brokastis.  Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ekskursija uz Mdinu «klusuma pilsētu» - kādreizējo Maltas galvaspilsētu, kura tika uzcelta pirmo apmetņu vietā vēl Bronzas laikmetā. Ekskursiju sāksim no bastionu apmeklējuma, no kuriem plešas lielisks panorāmas skats uz visu Maltu. Jūs pastaigāsiet pa pilsētu, apskatīsiet Sv. Pāvila katedrāli, kas tiek uzskatīta par prestižāko baznīcu Maltā, kur noslēgt laulības saites. Sv. Pāvila katedrāle tiek uzskatīta par Mdinas arhitektūras pērli. Tā tika uzcelta XVII gadsimtā, tas ir maltiešu arhitekta Lorenco Grafa šedevrs baroka stilā. Apmklējot bijušo Maltas galvaspilsētu- Mdinu, ir iespēja iepazīties ar tās piepilsētu Rabatu. Rabatas galvenais apskates objekts ir Sv. Pāvila Katedrāle. Katedrāle ir veidota baroka stilā, zem tās atrodas pagrabs, kurā dzīvoja un lūdzās Svētais Pāvels. Pie katedrāles atrodas katakombas, kurās tika apglabāti vietējie iedzīvotāji, tā kā pilsētas robežās to darīt bija aizliegts. Nākamā pietura- Ta Ali amatnieku ciems, kur Jūsu acu priekšā Maltas amatnieki gatavo mākslas darbus no stikla, māla, zelta un sudraba. Pēc vēlēšanās Jūs tos varēsiet iegādāties kā sevenīrus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Budžibā.

7. diena  

Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, var doties ceļojumā apkart Maltai ar jahtu, vai arī aizbraukt ekskursijā uz burvīgo Sicīlijas salu. Nakts Budžibā.

8. diena 

Brokastis. Brīvais laiks. Vakarā Festas apmeklējums. Tas ir tradicionāli, reliģijas svētki, kuri tiek svinēti par godu svētajam baznīcas aizgādnim. Ekskursijas laikā apmeklēsim vietējo baznīcu, pastaigāsim gan senām ciematiņa ieliņām, kuras tajā laikā būs spilgti izrotātas ar karogiem, gaismām un dažādām skūlptūrām. Svētku kulminācija būs brīdī, kad svētā skulptūra, apceļojot pilsētu, atgriezīsies atpakaļ uz savu vietu baznīcā. Viss svētku gājiens tiek vadīts pūšamo instrumentu pavadībā, padarot atmosfēru vēl priecīgāku un neaizmirstamu. Nakts Budžibā.

9.diena  

Transfērs uz lidostu. Izlidošana no Valletas.  Ielidošana Rīgā.

 

Brauciena cenā ir iekļauts:

 • Dzīvošana 4* viesnīcā „Oriana at the Topaz” divvietīgā numurā – 8 naktis
 • Ēdināšana: kontinentālās brokastis
 • Komfortabls autobuss
 • Visi programmā norādītie transfēri

Brauciena cenā nav iekļauts:

 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku: ekonomiskā- 6,30  EUR, biznesa klases – 12.60 EUR
 • Aviopārlidojums Rīga-Malta-Rīga –no 190 EUR
 • Reģistrējamā bagāža 20 kg – 80 EUR
 • Izbrauciens ar laivu Zilajā grotā -5 EUR
 • Dzeramnauda gidam un šoferim
 • Piemaksa par puspansiju 110 EUR
 • Ekskursija uz Gozo salu - 70 EUR
 • Ekskursija pa Maltas galvaspilsētu - Valletu - 50 EUR
 • Ekskursija «Trīs bruņinieku pilsētas»: Vitoriozu, Sengleju un Kospikua - 40 EUR
 • Ekskursija uz Mdinu «klusuma pilsētu» - 43 EUR

 Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma 
 • Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas!

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā numurā – no 130 EUR
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas.
 • Ekskursija «Palazzo Parizio” ar vīnu degustāciju – 50 EUR
 • Fiesta- vakara ekskursija -25 EUR
 • Dienas brauciens apkārt Maltai ar buru kuģi -58 EUR
 • Vienas dienas ekskursija uz Sicīlijas salu – 134 EUR
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 50 EUR dienā ēšanai, suvenīriem un papildus ekskursijām.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 10.01.2019. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • katru ceturtdienu, svētdienu no aprīļa līdz oktobrim (cena no)
  10 brīvas vietas
  45000
Pieteikties

Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Maltu. Ceļojums individuāliem ceļotājiem. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Valleta – Mdina – Rabata – Vitorioza – Kospikua – Sengleja - Gozo sala