Spānijas dienvidi un Andalūzija! Ceļojums ar autobusu
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Spānijas dienvidi un Andalūzija»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Uī, Lanžē, Salamanka, Kadisa, Albufeira, Sevilja, Ronda, Setenila, Kordova, Marbelja, Gibraltārs, Granada, Nerha, Andora, Ēgmorta, Strasbūra

14 dienas, visas naktis - viesnīcās

1. diena    

“Rīga – Rietumpolija”. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2. diena

“Rietumpolija – Uī – Parīzes apkaime”. Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

3. diena    

“Parīzes apkaime – Lanžē – Burgosas apkaime”. Brokastis. Ceļš pa Franciju. Luāras upes ieleja. Pauze Lanžē (Langeais). Brīvais laiks. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā netālu no Burgosas.

4. diena    

“Burgosas apkaime – Salamanka – Seviljas apkaime”. Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Salamankа (Salamanca). Salamankas vēsturiskais centrs 1988. gadā tika iekļauts pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Salamankā atrodas visvecākā universitāte Spānijā, kas tika dibināta 1218. gadā. Ceļš pa Spāniju. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē. 

5. diena    

“Seviljas apkaime – Sevilja – Kadisa – Seviljas apkaime”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kadisu un Sevilju. Kadisa (Cádiz) – iespējams, vissenākā pilsēta Rietumeiropā. Atpūta pie Atlantijas okeāna. Sevilja (Sevilla) – Andalūzijas reģiona galvaspilsēta. Katedrāle, Hiraldas tornis, Alkazārs, Santakrusas kvartāls, Gvadalkviviras upes krasti. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē. 

6. diena    

“Seviljas apkaime – Albufeira – Seviljas apkaime”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Portugāli. Portugāle, Algarves reģions. Atpūta pie Atlantijas okeāna Albufeirā (Albufeira) - viena no gleznainākām Algarves kūrortpilsētām. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.

7. diena    

“Seviljas apkaime – Gibraltārs – Granadas apkaime”. Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Brīvais laiks pie jūras. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Gibraltāru (Latvijas u.c. ES pilsoņiem). Lielbritānijai piederošs Gibraltārs (Gibraltar). Iespēja pacelties kalnā (412m v.j.l.) ar trošu ceļa vagoniņu. Brīnumskati uz Gibraltāras šaurumu un Āfrikas krastu. Gibraltāra ir vienīgā vieta Eiropā, kur dzīvo savvaļas pērtiķi (macaca sylvanus). Ceļš pa Spāniju. Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē.

8. diena    

“Granadas apkaime – Kordova – Granadas apkaime”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kordovu un Gibraltāru. Kordova (Córdoba) – filozofa Lūcija Anneja Senekas dzimtā pilsēta. Vecpilsētā ir saglabājušies daudzi arhitektūras pieminekļi no laikiem, kad tā bija Kordovas kalifāta galvaspilsēta, viens no Eiropas ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem. Katedrāle - bij. mošeja.Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē.

9. diena

“Granadas apkaime – Ronda – Setenila – Marbelja – Granadas apkaime”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rondu, Setenilu. Neparasta Setenilas (Setenil de las Bodegas) pilsētiņa. Ronda (Ronda): Alkasāba, Sv. Marijas Lielās baznīca, vecākā Andalūzijā vēršu cīņas arēna, iespaidīgā aiza. Marbelja (Marbella) - visslāvenākā Saules Piekrastes (Costa del Sol) kūrortpilsēta. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē

10. diena    

“Granadas apkaime – Granada – Nerha – Granadas apkaime”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Granadu, Nerhu. Granada (Granada) – Albajsīnas kvartāls, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Sarkano Cietoksni – Alhambru. Atpakaļceļā atpūta pie Vidusjūras Nerhā (Nerja). Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē.

11. diena    

“Granadas apkaime – Andora”. Brokastis (līdzi). Ceļš pa Spāniju. Vakarpusē - ierašanās Andorā (Andorra) - pundurvalstī, kas atrodas Pirenejos un kurai ir robežas ar Spāniju un Franciju. Pauze iepirkšanām. Nakts – viesnīcā Andorā.

12. diena    

“Francijas dienvidi – Ēgmorta – Austrumfrancija”. Brokastis (līdzi). Ceļš pa Franciju. Ēgmortas (Aigues-Mortes) nocietināta pilsēta Oksitānijā, sals ražošanas centrs. Pauze. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē.

13. diena

“Austrumfrancija – Strasbūra– Rietumpolija”. No rīta - izbraukšana. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu - iepazīšanās ar Strasbūru: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, Klebēra laukums, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja. Ceļš pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

14. diena

“Rietumpolija - Rīga”. Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 14. uz 15. dienu.

Cenā ietilpst: 

 • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
 • naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
 • brokastis viesnīcās pēc programmas,
 • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi - EKSKURSIJAS PAKETI N1:  

 • brauciens uz Heresu un Kadisu - 45€,
 • brauciens uz Sevilju un Kordovu - 40€, 
 • brauciens uz Portugāli – 45€,
 • brauciens uz Rondu, Setenilu - 45€,
 • brauciens uz Granadu, Nerhu - 35€,
 • brauciens uz Gibraltāru, Marbelju – 45€,
 • iepazīšanās ar Strasbūru – 10€

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%

Papildus izdevumi - ekskursijas paketi N2: 

 • brauciens uz Heresu un Kadisu - 45€, brauciens uz Sevilju un Kordovu - 40€, 
 • brauciens uz Portugāli – 45€,
 • brauciens uz Rondu, Setenilu - 45€,
 • brauciens uz Granadu, Nerhu - 35€,
 • brauciens uz Marbelju – 30€.

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

Ieejas biletes:

 • Alhambras ieejas biļete – 14.85€
 • katedrāle Kordovā – 10€
 • zvanu tornis Kordobā - 2€
 • trošu ceļš Gibraltārā - 14.50£
 • Alkazārs Seviljā - 11.50€
 • katedrāle Seviljā - 9€

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Spānijas dienvidi un Andalūzija! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojums laikā: Uī, Lanžē, Salamanka, Kadisa, Albufeira, Sevilja, Ronda, Setenila, Kordova, Marbelja, Gibraltārs, Granada, Nerha, Andora, Ēgmorta, Strasbūra. 14 dienas, visas naktis - viesnīcās