Spilgtie Brazīlijas iespaidi! Aviotūre uz Brazīliju
Jaunums
Valsts:
Ceļojuma tips:

Spilgtie Brazīlijas iespaidi!

Aviotūre uz Brazīliju. Ceļojums norit krievu valodā! Aviotūre bez pārlidojuma, Jums ērtos datumos. Mēs piemeklēsim Jums ērtāko pārlidojumu!Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Riodežaneiro - Iguasu - Amazone - mANAUS - bUZIUSA - atpūta pludmalē 

1. DIENA. rIODEŽaNEIRO

Izlidošana no Rīga uz Riodežaneiro. Ierašanās starptautiskajā lidostā, pasu un muitas formalitāšu nokārtošana. Tikšanās ar šoferi, transfērs uz 4* viesnīcu, izmitināšana. Nakts Riodežaneiro.

2. diena. Riodežaneiro

Brokastis. Ekskursija uz kalnu “Cukura galva”. Pa ceļam pirmā pietura būs uz Urka kalna, kur ir plašs skatu laukums. Pašā kalnā “Cukura galva” arī ir skatu laukums, no kuras paverāš brīnišķīgs skats uz Riodežaneiro, Kopakabana pludmali, līci, apkērtējiem kalniem, salām okeānā, Niterojas tiltu un Kristus statuju. Tad dosimies uz vecā Rio centrālajiem rajoniem, kur apskatīsim vecās baznīcas, klosterus, galveno pilsētas katedrāli, kā arī ēkas, kas tika uzceltas koloniālajā stilā. Nakts Riodežaneiro.

3 DIENA. RIODEŽANEIRO

Brokastis. Ekskursijas turpinājums Riodežaneiro. Dosieties uz Kristus Glābēja statuju cauri vēsturiskajam pilsētas centram, kur jūs redzēsiet labi saglabājušos pagātnes pieminekļus – Kandelārijas Dievmātes baznīcu, labākos baroka stila paraugus, San Bento klosteri, pilsētas teātri, kuru izrotāja Eiropas labākie mākslinieki, Novembru laukums, uz kuras atrodas paši svarīgākie pilsētas pieminekļi: Imperatora pils, Tiradentes pils, katedrāle, kur vietas pietiek 20000 cilvēkiem. Ierašanās stacijā, no kurienes iet atvērts ekoloģiskais, drošais vagoniņš, kurš brauc cauri džungļiem uz Korkovado paugura virsotni. No abām vagona pusēm paveras elpu aizraujošs skats uz Tužika mežiem, kurā mīt mēkaķi un citi eksotiski dzīvnieki un putni.  Korkovado paugura virsotnē, 700m augstumā virs jūras līmeņa, atrodas 38m augstais Rio simbols – Kristus Glābēja statuja. No Korkovado virsotnes atklājās elpu aizraujoša megapoles un tās apvidus panorāma, Niterojas tilts, Guanabara līcis, Botāniskais dārzs, pats lielākais stadions pasaulē, Marakana, “Cukura galva” un daudz kas cits. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Riodežaneiro.

4 DIENA. RIODEŽANEIRO

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ir iespēja doties ekskursijā uz Botānisko dārzu, uz tropisku salu, mulatu šovu, Karalisko petropoli, pilsētu, kas atrodas kalnos, lidojumā ar helikopteru virs Rio.  Nakts Riodežaneiro.

5 DIENA. RIODEŽANEIRO- IGUASU

Brokastis. Transfērs uz lidostu, lai lidotu uz Iguasu. Ierašanās, tikšanās ar gidu un transfērs uz **** viesnīcu . Brīvais laiks.  Nakts Iguasā.

6 DIENA. IGUASU

Brokastis. Šodien jūs sagaida piesātināta ekskursijas programma. Jūs apmeklēsiet Fos-du-Iguasu ūdenskritumi, kas atrodas uz Brazīlijas, Argentīnas un Paragvajas robežas – tur atrodas 275 milzīgu ūdens plūsmu, kas gāžas no 72m augstuma. Ūdenskritumu nosaukums tulkojumā no gvaranu valodas nozīmē “lielais ūdens”, katrs ūdenskritums gāžas iekšā “Velna rīklē”.  Ūdenskritumi atrodas Nacionālā parka teritorijā – parkā ar unikālu floru un faunu. Tad jūs sagaida ceļojums “Makuko-safari” džungļos, kur jūs sagaida brauciens ar laivu. Pa džungļiem brauksiet džipā bez jumta, tad ar kājām dosieties uz Iguasu upes piekrasti, no kurienes ar motorlaivu jūs pievedīs tuvu pie ūdenskritumiem. Tālāk jūs sagaida ekskursija uz putnu parku, kur atrodas tuvu Iguasu Nacionālajam parkam. Tur jūs ieiesiet milzīgos būros, kuros tropiskajā mežā brīvi lido pasakaini, krāsaini putni. Pēc ekskursijas būs atgriešanās viesnīcā.  Nakts Iguasū. 

7 DIENA. IGUASU- Manaus

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu, lai lidotu uz Amazones galvaspilsētu Manaus. Ierašanās, tikšanās ar gidu un transfērs uz **** viesnīcu . Vakariņas un vakara brauciens ar kanoe uz aligatoru dzīves vietu (angliski runājoša gida pavadībā). Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā.  Nakts Manaus.

8 DIENA. MANAUS

Brokastis. Ekskursija laivā Amazonkas upes akvatorijā (angliski runājoša gida pavadībā). Zvejosim piranjas. Indiāņu nometnes apmeklējums, kur jūs iepazīsieties ar iedzīvotāju tradīcijām. Pastaiga džungļos un iepazīšanās ar vietējo floru un faunu. Ekskursijas laika uzzināsiet par izdzīvošanas principiem džungļos, iemācīs atšķirt indīgus augus un šaut ar bultām.  Atgriešanās viesnīcā.  Nakts Manaus.

 9 DIENA Manaus- Riodežaneiro- BUZIUSA

Brokastis.Transfērs uz lidostu, lai lidotu uz Riodežaneiro. Pēc ierašanās ir tikšanās ar gidu, transfērs uz Buziusu un izmitināšana **** viesnīcā tropiskajā piekrastē. Nakts Buziusā.

10-11 dienas BUZIUSA

Brokastis. Brīvs laiks. Atpūta tropiskajā piekrastē. Nakts Buziusā.

12 diena BUZIUSA- Riodežaneiro

Brokastis. Transfērs uz Riodežaneiro lidostu, lai lidotu uz Rīgu.

13 diena

Ierašanās Rīgā

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Dzīvošana 4* viesnīcā divvietīgajā numuriņā - 11 naktis 
 • Grupas transfēri pēc programmas
 • Ēdināšana: brokastis
 • Ekskursijas pēc programmas krievu valodā runājošā gida pavadībā
 • Ekskurtsijas Amazonē angliski runājoša gida pavadībā
 • Komfortabls transports

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Starptautisks aviopārlidojums Rīga-Riodežaneiro-Rīga (no 900 EUR)
 • Iekšējais pārlidojums Riodežaneiro- Iguasu- Manaus- Riodežaneiro– no 950 EUR
 • Vīzas Latvijas nepilsoņiem uz Brazīliju - no 120 EUR, uz Argentīnu - no 125 EUR
 • Ekskursija uz ūdenskritumiem no Argentīnas puses - no 95 EUR
 • Dzērieni un ēdieni, kuri nav iekļauti programmā
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku: biznesa klase – 28,60 EUR
 • Šveicara pakalpojumi, dzeramnauda šoferim un gidam 
 • Papildus ekskursijas

BRAUCIENAM NIEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

 • Dodoties ceļojumā uz ASV, tūristam nepieciešama jaunā parauga pase ar biometriskajiem datiem un jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma.
 • Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas no 2010. gada 1. novembra!
 • Latvijas pilsoņiem braucieniem uz Brazīliju un Argentīnu vīza nav nepieciešama. 
 • Dokuments par dzeltenā drudža vakcīnas veikšanu.

INFORMĀCIJA TŪRISTIEM, KAS CEĻO AR BĒRNIEM LĪDZ 18 GADIEM:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā  numurā - no 750 EUR
 • Karnevālu, svētku, konferenču laikā cena ir augstāka, to jautāt atsevišķi. 
 • Iesakam uztaisīt poti pret hepatītu A un B.
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz  03.12.2018. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 50 USD dienā ēšanai un suvenīriem.
Piesakies
 • Jebkurā nedēļas dienā
  18 brīvas vietas
  250000
Pieteikties

Spilgtie Brazīlijas iespaidi! Aviotūre uz Brazīliju. Ceļojums norit krievu valodā! Aviotūre bez pārlidojuma, Jums ērtos datumos. Mēs piemeklēsim Jums ērtāko pārlidojumu!Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Riodežaneiro - Foz do Iguacu (Igvasu ūdenskritumi) - Amazone - atpūta pludmalē