Lietuva - Mazā Holande Lietuvā, atpūta Druskininku ūdens atpūtas centrā un Viļņa Maija svētkos!

«Mazā Holande Lietuvā, atpūta Druskininku ūdens atpūtas centrā un viļņa Maija svētkos!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Burbišķu muiža – Druskininki - Ignes muiža un siera degustācija- Viļņa- Biržu pils un alus degustācija

1.diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).

Pārbrauciens uz Biržiem. Tā ir viena no senākajām Lietuvas pilsētām, kas skaita jau piekto savas vēstures gadu simteni. Pilsēta atrodas starp divām upēm —Apašču un Aglonu un diviem ezeriem — Širvēnas un Kiluču. Birži ir bijusī kunigaišu Radvilu pilsēta, kuras greznums un pagātnes liecinieks — bastiona cietoksnis. Šajā pilsētā XIX gs. vidū savas pēdas atstājuši arī grāfi Tiškeviči. Pilsētu grezno Sv. Jāņa Kristītāja katoļu un Evaņģēlisko reformātu baznīca.
Aplūkosim gājēju tiltu pār Širvēnas ezeru. Širvēnas ezers ir vecākā mākslīgā ūdenskrātuve Lietuvā. Tas izveidots 1575. gadā, aizsprostojot divas cauri Biržiem tekošas upes, lai sargātu pieeju cietoksnim un pilsētai. Širvēnas ezera platība ir apmēram 325 ha, bet 525 m garais tilts pār to ir garākais gājēju tilts pāri ezeram Lietuvā. Pār pa tiltu aiziesim līdz Astravas muižai - vienam no skaistākajiem romantisma laika muižu ansambļiem.
Biržu pils apmeklējums. Pils, vairakkārt nopostīta, ir atdzimusi atkal un atkal no jauna. Tā var lepoties ar notikumiem bagātu likteni, kas ir cieši saistīts ar Biržu pilsētas izveidošanos. Piedalīsimies “Žaldoko alus” programmā, kuras laikā iepazīsimies ar unikālu ekspozīciju „Senā alus darīšana” un nobaudīsim Biržu alu vai gardo kvasu.

Tālāk mūsu ceļš ved uz Druskininkiem – vienu no slavenākajām Lietuvas kūrortpilsētām. Pastaiga pilsētā. Brīvs laiks pusdienām, ūdens atrakciju parka vai sniega arēnas apmeklējumam. Vakarā pārbrauciens uz Lietuvas muižu “Igne”, kas atrodas gleznainā vietā upes krastā. Muižā Jūs sagaida siera degustācija (iekļauta cenā). Iekārtošanās divvietīgos numuros ar ērtībām.

2.diena

Brokastis muižā. 
Pēc vēlēšanās lielākā Lietuvas garduma “Šakotis” muzeja apmeklējums.
Pārbrauciens uz Viļņu. Pilsētas apskates ekskursija (par papildus samaksu). Viļņas Vecpilsēta iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām ļaus Jums izjust pilsētas seno garu. Viļņas Universitāte – viena no vecākajām universitātēm Eiropā. Ebreju kvartāls, Sv.Annas baznīca, Katedrāle, Ģedimina tornis un mūsdienu pilsētas centrs – Ģedimina prospekts.
Brīvs laiks pusdienām.

Pārbrauciens uz Burbišķu muižu, šajā laikā muižā notiek tulpju ziedēšana. Lietuvas tulpju galvaspilsēta jeb mazā Holande Tevi pārsteigs ar bagātīgiem tulpju stādījumiem, kas kā izrakstītas seģenes noklāj visu ainavu parka teritoriju. Plašo teritoriju rotā vairāki dīķi, romantiski tiltiņi, skulptūras un 15 saliņas. 

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”
 • Nakšņošana: 1 nakts muižas divvietīgā numurā ar ērtībām
 • Ēdināšana: brokastis muižā
 • Siera degustācija

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 1.14 EUR / 65+ gadi 2.28 EUR/ 71+ gadi 3.42 EUR
 • Pilsētas nodoklis 1 EUR no personas par 1 nakti (jāapmaksā viesnīcā)
 • Ieejas maksa Burbišķu muižā – 5,00 EUR pieaugušajiem, pensionāriem, invalīdiem; 2,00EUR skolēniem
 • Programma Biržu pilī ar folkloras kopu un alus degustāciju – 9,00 EUR no personas
 • Ekskursija Viļņā- 5 EUR
 • Ieejas biļetes ūdens atpūtas centrā pēc izvēles
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 15 EUR
 • Papildvieta autobusā – 30 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 •  Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gada pavasarī!
  10 brīvas vietas
  8900
Pieteikties

04.05. Lietuva - Mazā Holande Lietuvā, atpūta Druskininku ūdens atpūtas centrā un Viļņa Maija svētkos! Nedēļas nogale Lietuvā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Burbišķu muiža- Druskininki- Druskininku akvaparks- Viļņa