Latvija – Cēsu pilsētas svētki un krāšņie lavandu lauki!

 «Latvija – Cēsu pilsētas svētki un krāšņie lavandu lauki!»

Ekskursija: Krievu valodā!

Apmeklētās vietas ekskursijas laikā: Āraišu ezerpils- Āraišu vējdzirnavas- Cēsis- Lillas Lavender  lavandu lauki

08:00 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).
Āraišu ezerpils. Āraišu ezerpils ir vienīgā 9.–10. gadsimta nocietinātas dzīvesvietas rekonstrukcija Eiropā. Parks izceļas ar unikāliem arheoloģiskiem atradumiem, rekonstrukcijas atrašanos oriģinālā vidē un Vidzemei raksturīgo, labi saglabājušos kultūrvēsturisko ainavu, kas pozitīvi kontrastē ar mūsdienu urbāno vidi. Iepazīsimies ar Āraišu arheoloģisko parku gida pavadībā.
Āraišu vējdzirnavu apmeklējums. Iespēja dzirnavās izsekot grauda pārtapšanai par miltu, pašiem pamalt graudus, izstaigāt visus četrus stāvus un apskatīt dzirnavu mehānismus gida pavadībā.
Ekskursija Cēsu vecpilsētā. Iepazīt viduslaiku Cēsis, uzzināt nostāstus, kas apvij Livonijas ordeņa Cēsu pili un vendu apdzīvoto Riekstu kalnu. Uzzināt daudzu pilsētas namu vēsturi, izbaudīt mazpilsētas šarmu, kā arī apskatīt pilsētas parkus un baznīcas, iespējams ekskursijā pa Cēsu vecpilsētu.
Cēsu pilsētas svētki! Šodien pilsēta svin savu dzimšanas dienu. Cēsu svētki kā allaž solās būt notikumiem bagāti ar koncertiem Pils parkā, sporta spēlēm pilsētas centrā, gardēžu aktivitātēm, divu dienu rokmūzikas festivālu "Fono Cēsis" un atrakcijām bērniem, kā arī ikgadēju svētku tradīciju vecpilsētā – Cēsu gadatirgu un svētku gājienu.
Brīvs laiks svētku pasākumu apmeklējumam, pusdienām un atpūtai.
Pārbrauciens uz Lavandu laukiem- Lillas Lavender, šodien šeit notiek Lavandu svētki. Relaksējošs pasākums atpūtai, fotosesijai, absolūta smaržas un miera osta. Pasakaini krāšņš skats, kas liek elpai aizrauties.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas: 
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:

 • Ekskursija Āraišu ezerpilī gida pavadībā- 2,50 EUR pieaugušajiem; 1.50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem;
 • Ekskursija Āraišu vējdzirnavās gida pavadībā: pieaugušajiem- 2,50 EUR, studentiem, pensionāriem- 1,50 EUR, skolēniem 0,90 EUR  
 • Personīgie izdevumi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Minimālais skaits grupā 18 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gada Jūlijā!
  38 brīvas vietas
  2000
Pieteikties

20.07. Latvija – Cēsu pilsētas svētki un krāšņie lavandu lauki! Eksursija uz Vidzemi. Apmeklētās vietas ekskursijas laikā: Āraišu ezerpils- Āraišu vējdzirnavas- Cēsis- Lillas Lavender